| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jediné dítě, o kterém můžu tvrdit, že je opravdu zkažené výchovou je chlapec vychovávaný podle této zásady. Syn s ním kamarádil od tří let, nejdřív to byl milý chytrý kluk. Postupně jsem sledovala jeho proměnu k drzému spratkovi, ve škole problematický, odmítal spolupracovat s učiteli.
Jednou jsem ho vzala na výlet na kole s námi a bylo to taky naposledy. Máme zvyk, že pokud se někde musí kus po silnici, jede první dospělý (i kvůli křižovatkám), pak jedou děti a poslední zase dospělý. Kluk odmítal poslechnout, dral se dopředu, přitom cestu neznal, snažil se mě předjíždět a ujíždět ostatním, pořád chtěl být první. Měli jsme s sebou menší dítě, potřebovali jsme se přizpůsobit nejpomalejšímu, kluk absolutně odmítal, chtěl jet podle sebe. Dokonce chtěl určovat, kam se pojede, přestože jsme měli jasný plán. Nakonec jsem se taky dozvěděla, že jsem ho omezovala.
Podle mě tahle metoda nemůže fungovat s dětmi, se kterými se nedomluvíš a navíc vychovává sobce, co se neohlíží na ostatní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.