| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, tak podle mě, kromě toho, že s rodiči tak nějak koexistuje při tom, co zrovna dělají oni, by dítě mělo mít s rodiči nějaké prožitky, zážitky - a teď vůbec nemyslím žádné drahé výlety, nebo akce...ale prostě běžné povídání, hraní, běhání někde po lese, nebo procházky po městě, různé drobné prožitky a zážitky...a ne že jen přiletí ze školky, večeře, pohádka a spát...chápu, že máš na to jiný názor, protože jsi měla jinou zkušenost, než já...moje mamka zůstala s námi doma a jsem našim za to moc vděčná, i když to samozřejmě znamenalo, že z jednoho platu nebylo na některé věci, které bychom jinak třeba mohli mít...ale zpětně daleko víc oceňuju, že s námi byla a podnikala spoustu věcí, i ty domácí práce jsme spolu dělali, na všechno byl čas...měla vždycky čas si se mnou hodiny povídat, když jsem se v pubertě potřebovala z něčeho vypovídat apod...neměnila bych... a pokud ty jsi byla třeba s babičkou, která si dělala svojí práci a ty jsi jen tak existovala vedle ní a nudila se a nikdo se ti nijak zvlášť nevěnoval, tak potom chápu, že nevíš, co by jako z těch rodičů mohlo dítě mít...já to měla jako dítě jinak a jsem ráda, že i syn to tak má...a i teď je vidět, že prostě potřebuje nějaký ten čas trávit s námi, i když už se dávno zabaví i sám...ale prostě stejně často přijde - jen tak, pomazlit se, popovídat si, nebo chce s námi něco sdílet...myslím, že by fakt nechtěl přijít ze školy, jen udělat úkoly, najíst se a jít spát... Jinak jsem si při tom zrovna vybavila srovnání prázdnin našeho syna a jednoho jeho spolužáka, kterého pokaždé odvezou na Slovensko k babičce, kde se o něj nikdo nijak extra nezajímá, maximálně ho občas využijí při nějaké práci, ale jinak ho nikam nevezmou na výlet a nic, jen tak se tam prostě celé léto s nimi plácá podle toho, co dělají oni...pokaždé se vrací z prázdnin otrávený a znechucený, že chodil s babičkou do práce a jinak jenom byli doma...no a přitom náš má za léto spoustu zážitků, ačkoli my taky i v létě chodíme do práce, maximálně se sem tam prostřídáme s volnem, ale přitom ještě podnikáme spoustu věcí a ty prázdniny si užijeme všichni... Prostě tohle asi každý vidí podle sebe, podle toho, jak to měl a vnímal on sám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.