| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já osobně bych si ho už nikdy nekoupila. Neumí některé, pro jiné telefony samozřejmé věci např. potvrzení o doručení SMS. Není intuitivní. Nemá tlačítko zpět. Když se vybil, trvalo 100 let, než se zapnul. Drahý servis. Originální extra drahý, skoro každý dělá neoriginální, který nejenže je taky drahý, ale po aktualizaci SW ti telefon přestane fungovat a nezmůžeš nic.
Já i dcera jsme měli opravu displeje. Když pominu, že ta výměna stála 6000 Kč, zatímco jiné telefony ji mají podstatně levnější, tak to stejně přestalo fungovat.
Mě ten telefon nevyhovoval vůbec v ničem, tak jsem se ho zbavila. Dcera je blázen, pořád na té značce trvá, ale rozbíjí se jí to taky, vždycky utratí peníze z brigád.
A navíc mi vadí politika iPhone a obchodní politika USA, kde dělají všechno možné, aby se ty jejich předražená jablka vůbec prodávala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.