| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur,

ty dorty na obrázcích jsou fakt krásný (díky zakladatelce za odkaz).

Osobně bych se ale na další kuchařskou show už asi nekoukala, přijde mi, že se s nimi v posledních letech roztrhl pytel a jsou všecky dost na jedno brdo. Poslední zábavný mi přišlo Ano, šéfe, ale i to se časem okoukalo.

Říkám si, že na jednu stranu je asi dobrý v kuchyni znát některý vychytávky a zákonitosti, protože bez toho se dá dost věcí zbytečně zkazit, ale když už, tak bych to hledala u profesionálních kuchařů a ne u amatérů, byť nadšených a v oboru dobrých. Třeba takové to "vaří oblíbení herci" se mi vždycky dost protivilo, když recept, tak od profíka (pořad "oblíbení kuchaři hrají divadlo" by mě asi taky úplně nenadchnul).

A je fakt, že s tím kultem žrádla se to už opravdu trochu přehání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.