| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo mně to tedy taky přišlo logické,
a i zodpovědné.
Já bych asi postupovala stejně, prostě než bych oznámila něco tak vážného asi bych se pokusila zkonzultovat s někým dalším, kdo by mohl mít k tomu názor, třeba policistou nebo psychologem, abych si to ujasnila, že nevařím z vody, že to někdo další bude vidět stejně.

Já fakt nechápu a skoro mně děsí jak snadný je to vše otočit, záleží jen v jakém duchu se to mediálně podá.
A i ještě teď rezonuje co vše je bráno jako mínus:
- byla "jen" logopedka - špatně, co má co oznamovat, a vůbec co se co při logopedii vybavuje s dítětem
- radila se kamarádkou, která sice psycholožka byla - ale taky špatně - hraje si na detektiva
- holčička kreslila obrázek rodiny - šmarjá, vždyť rodinu kreslí děti v každé školce nebo škole, a co z toho jako ? Policie si pak jistě udělala své odborné vyšetření

Jakoby z toho všeho nějak vypadlo, že tam možná mohlo být zneužívané dítě. ~o~ Ale mnohem důležitější se spoustě lidí zdálo, jaké má oznamovatelka vzdělání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.