| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stres je pro mě, když se něčemu bráním, tedy něčemu, kde se to jeví jako odstranitekné, Žila jsem necelý rok tváří v tvář manželovu rozsudku smrti fatální dg a postupovala jsem zhruba jako Půlka, akorát, že v tomto případě mi byly studie a lékařské závěry k prdu, takže jsem šla alternativní cestou, ještě měsíce po manželově úmrtí jsme se budila s "nápadem", co ještě zkusíme. Tělesně a mentálně jsem jela na záložní generátor, fyzicky jsme se z toho sbírala 2 roky a ke konci už jsme byla sobě a okolí nebezpečná (zapomínala jsem vypínat vařiče a byla jsem extrémně nebezpečný řidič)
Jak říká Ruth, smrt a truhćhlení není stres, to už prostě nezachráníš, tomu jsme se poddala a dobře jsem to odtruchlila.
Momentálně se snažím na stres koukat z výšky, když mě někdo sere, představím si, že má taky svých starostí dost, když mi spadnou klíče do kanálu chechtám se, když mi přijde šéf mimozemský, kouknu na hodiny a řeknu si, "tak máš to do tří, vo co de"
Mám tedy nezpracovaný vztah ke zdravotnictví, projít branou FN ze mě dělá veverku v kolečku, buď to budu muset léčit nebo dožít bez lékařské pomoci, fakt je to velký problém, nepíšu to, abych popíchla doktory.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.