| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ručníky bych taky mohla rozdávat. Ale může v tom být nějaký truc."

Já třeba ne. Ani nevím proč ale za roky domácnosti jsem až tolik ručníků/osušek neměla nastřádáno a ty co byly s používaly dlouho a nebyly nic moc. Naopak si teď ráda nové osušky.

Byť mi většina věcí z domácnosti po rozvodu zůstala, tak do nové domácnosti jsem si pořídila spoustu věcí nových. A je zajímavé že to bylo povlečení a nové osušky. Prostě nějak mi zrovna tohle přišlo důležité pro nový start. Asi že jsou to věc z "intimní" zóny, nevím.

Ex si mohl vzít z domácnosti co chtěl / uznal za vhodné. Zda si vzal nějaké ručníky nebo povlečení ani nevím, ale myslím že ani ne, chlapi tohle moc neřeší když se stěhují, v našem případě za milenkou.
A mně by teda fakt nenapadlo mu nabízet zda nechce naše staré osušky, předpokládala jsem asi, že by to nechtěl, že tohle si pořídí s novou rodinou nové.

Nicméně je fakt že pořizovat komplet výbavu domácnosti je docela dost věcí. Ale pokud byl rozvod obtížný, tak asi lepší pár ručníků koupit nových.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.