| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

7mi,

ale já nemám problém pochopit, že Ti to nedá, ale nějak mi do toho nepasuje to MUSELA.

Ve Tvým podání to vyznívá, jako že Tě někdo dostal do prekérní situace, kdy jsi musela udělat něco, co se Ti zásadně příčilo a otravovalo Tě to, a zároveň trochu jako že to je holt "ženskej osud", kterej se musí jen mlčky strpět a nedá se s tím nic dělat a maj to tak všecky ženský.

To, že někdo pomůže dítěti (vlastnímu, nevlastnímu i třeba dítěti kamarádky, to je fuk) s referátem není nic nepochopitelnýho, nepochopitelnej je pro mě ten postoj "hodili mi ho na krk, strašně mi vadilo, a štvalo mě, že to neudělal jeho otec, protože to měla být hlavně jeho práce, ale přesto jsem mu neřekla ani ťuk, a teď ze sebe dělám oběť"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.