| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, z mého pohledu pracuju 20 let na vztahu já ... když nepočítám nějaké kytičky, básničky v začátcích, který člověka ovšem moc nevytrhnou.

Posuny vztahu, jeho vztah s dětmi, širší rodina, péče o domácnost (a tím nemyslím jen úklid, ale třeba pěkné prostředí, samostatné bydlení, atd.), aktivní žití rodiny, do všeho jsem ho tlačila já - ale nemůžu říct tlačila, nebylo to přes jeho odpor, neprotestoval, souhlasil, výsledek se mu líbil, jen tomu dal nulovou práci a aktivitu. A přiznám se, že už mě to nějak nebaví a ani na to nemám energii. Kdybych chtěla doma tři děti, tak si pořídim mimino.

Takže ano, tam vidím svou rezervu, mohla bych se snažit víc, ale já na to nemám. To přiznávám otevřeně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.