| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nepíšu to určitě jako návod, jen svou subjektivní zkušenost. V nějakém okamžiku jsem měla velmi podobné pocity jako ty. Přestala jsem s plánováním akcí "pro něj" a jela v módu svobodná dětná. Pokud jsem mu třikrát oznámila, že jedeme na bazén a nikdy neměl čas, po čtvrté neměl ani místo v autě, přibrali jsme kamarády dětí. Přijeli jsme najezení, děti šly spát a já si zalezla ke knížce...Nebyl to ani truc, spíš..asi únava ze vztahu a snaha udělat si každodenní život příjemným a podle sebe. Měla jsem navíc tu výhodu, že velmi dobře věděl, že na něm nejsem finančně závislá. Trvalo to tak půl roku, napřed se začal aktivně účastnit toho, co jsme s dětmi podnikali, pak i tu a tam něco vymyslel pro nás dva. Jednotka TU je půl roku až rok:-). Aktivně reagoval i na mé plány, pokud mu nebyly úplně proti srsti - že najdu představení v divadle nebo wellness je rád, ale na operu jdu s kamarádkou. Stejně tak já s ním občas jedu na velký rockový koncert, ale jsou skupiny, kam si hledá parťáka jinde. Osvědčil se v zajištění opakování aktivit, které jsem na první dobrou zorganizovala já - takže otočí předplatné do divadla, zajistí permici do páteční sauny a od tří mě honí ať laskavě skončím včas v práci.. Tak je to dodnes. Tohle bylo cca po dvanácti letech manželství, dvacítku jsme pak oslavili mnohem větší krizí z jiného důvodu a tu zase ustál on. Letos jsme slavili 30, kdybychom neřešili jiné problémy, žijeme velmi příjemně. Teda i tak žijeme fajn, ale ve vztahu naprosto bez problémů, problémy máme jinde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.