| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je fajn, že jsi to tak hezky zvládla.

Tak třeba jedna prodělečná ztráta času mi vozila až domů francouzské sýry, obrovský výběr. Další prodělečné ztráty času raději malují, staví a elektrikaří v Německu a v Rakousku. Místní prodělečná ztráta času udělala z hospody soukromý klub. Jiná prodělečná ztráta času zavřela jediný místní obchůdek, kam chodili nakupovat hlavně místní důchodci – vedla ho paní v časně důchodovém věku, ještě by pár let vydržela a pak to měla převzít jiná budoucí důchodkyně.
Výrobci blbostí nepřestali vyrábět, ale už si to sami nechtějí prodávat, kvůli EET si našli prodejce. Kafe mi už místní pražič neprodá, přešel na faktury a musím nakupovat od prostředníků (ne tak čerstvé, menší výběr). No, ve skutečnosti jsem už začala kupovat značku ze sámošky, je to jednodušší. Atd.

Ti lidé z toho evidentně neměli žádný vejvar, ale činili život barevnějším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.