| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle Břetislava Kafky, a to je podle mě člověk, který se různými stupni podvědomí a paranormálními jevy u nás i v celosvětovém měřítku zabýval mimořádně seriózně (mohu doporučit knihu Nové základy experimentální psychologie) s námi mrtví mluvit nemohou, pár dnů po jejich smrti už je komunikační linka pro tento život navždy přeťatá. Může to být něco z tvého podvědomí a možná vnímáš určité energie, které tady ten člověk zanechal, nebo jak to říct (radši si přečti tu knihu, jestli tě to více zajímá). Něco si máš uvědomit, nech to k sobě přijít a ani nic nezkazíš, když o tom budeš přemýšlet. Já mívala v jednom životním období sen, dost nepříjemný, s mrtvými tedy nebyl, a pořád se opakoval. Zamyslela jsem se nad svým pocitem z toho snu, co mi to připomíná, co mi to říká, můžeš použít brainstorming, asociace ... No a pak jsem na to přišla, prostě se mi rozsvítilo. Přijala jsem sdělení toho snu, nějak se k tomu vnitřně postavila a sen už se nikdy neopakoval.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.