| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V návaznosti na předchozí témata o koronaviru, opatřeních, úvahách o budocnosti, nejistotě by mě zajímalo, čeho se bojíte nejvíc, co vás osobně a vaši nejbližší rodinu ohrožuje nejvíc, v čem spatřujete největší riziko? Máte strach z nemoci jako takové, z ekonomických dopadů, nebo ze zneužití současné situace?
Jak vás osobně současná situace zasáhla? Jste víc ohroženi případnou nemocí nebo výpadkem příjmu? Jste doma, nebo pracujete? A co mě zajímá nejvíc, co děláte proto, abyste se ze současné situace nezbláznili?

My jako rodina zatím výrazně finančně postiženi nejsme, ale to ještě může přijít, žádné teplé jisté místečko, které není ohroženo ekonomickým propadem nemáme. Přesto se hodně bojím budoucnosti. Minulý týden jsem z toho byla na zbláznění, ale pak zaujala postoj "žádná kaše není tak horká, jak se uvaří" a v rámci možností se snažím fungovat co nejvíc normálně. Děkuji osudu, že nám dopřál mít dům, protože být zavřená dva týdny i dýl v bytě, tak už asi skáču z okna. A to jsem byla doma jenom minulý týden. Ale to, za jaké situace se toto všechno odehrává a hlavně ta nejistota příštích dní je na zbláznění.
Poslední dny mě čím dál víc napadá, že jestli nouzový stav dále prodlouží a budou lidi držet doma ještě dýl, tak co napáchá větší škody, co je horší? Vir, nebo nebo psychické poruchy a úzkosti vyvolané dlouhotrvajícím domácím vězněním lidí?
Zatím všechno funguje, tak jak má. Tady, kde žiju, lidi opatření víceméně dodržují a řekla bych, že se i hodně "stmelili" v boji proti společnému nepříteli. Jen mám obavu, že jestli tyhle opatření budou trvat dýl než původní jeden měsíc, tak část lidí je začné obcházet a druhá část z toho zblbne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.