| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Snáším to špatně - už tři roky mám děti obě doma, a chození ven, sport, přátelé byly moje pojistky, aby mi z toho nehráblo (prostě mít třeba dospěláckou konverzaci, dospělácký zájem, vidět se s kamarády, které znám desítky let atd.)
Bojím se omezení cestování - na léto mám poměrně drahé letenky, chtěla jsem vidět rodiče (ne, nejsem Mánička cestovatelka, fakt jsem chtěla vidět rodinu) - kdo ví, jestli to půjde - i třeba z toho důvodu, že jsou 70+, se zdravotními problémy, nemůžu prosvištět skrz tři velká letiště a nastěhovat se jim domů, že...
Vadí mi nesmyslná nařízení. Jedna sámoška u nás pouští lidi dovnitř po částech. Venku fronta na dvacet minut (setrvalá, tj. lidi přichází a odchází v průměru stejně, tj. proč to nemůže "protékat" plynule sámoškou nechápu) - přitom jiné sámošky fronty nemají, a lidi se vevnitř netlačí. Tohle mi přijde taková ta "zvůle" - která navíc, co se bezpečnosti týče, je úplně mimo - o co bezpečnější je, když čekám 20 minut venku a pak deset minut nakupuju, než kdybych tam vlítla a udělala rychle nákup? Bohužel tam mají určité zboží, které fakt potřebuju, takže se jednou za týden kousnu a vystojím to - ale pak teda dělám velký nákup do zásoby, což mě krká, protože občas to neodhadnu a věci se nám zkazí... A pak mi vadí ty ksichty - třeba důchodkyně, tkerá na mě kouká, že si beru čtyři balení strouhaného sýra... balení jsou desetideková, jedno nepřežije první svačinu puberťáků....
Pus mám z toho úzkost - vyrostla jsem za totáče, a ty fronty, nejistota, co dneska koupím či nekoupím (posledně neměli těstoviny, dneska zase neměli rýži), to mě hrozně deptá... No zase tam dlouho nepůjdu, většinu věcí koupím v jiných obchodech.

Dále mi vadí nesmyslná rozhodnutí typu "propustím na svobodu vězně, bezdomovce naopak nacpeme do jedné tělocvičny a budeme stíhat majitele obchodů, o kterých si MY myslíme, že jsou zbytní a měli by mít zavřeno" (no, asi mají teď prázdné věznice, když pustili kriminálníky, tak můžou zavírat "buržoazní živly" a "kulaky").

Vadí mi to, že můj manžel dostal "bumážku" na to, že je nezbytný, aby "směl" chodit do práce. Nikdo to po něm (zatím?) nechtěl - ale už jen to, že žijeme v době, kdy se považuje za rozumné mít "bumážku" na to, aby člověk mohl ven...? Kdy si budeme našívat žluté hvězdy nebo červené obdélníky nebo modré kosočtverce?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.