| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jelikož škola vyučtovává pololetí někdy do půlky července. Pochybuji, že někomu něco dřív vrátí.

Třeba když končil syn gympl, platby si strhávali a přeplatek od 10.5. vraceli až po uzavření pololetí v červenci. A mladšímu to převádí automaticky na září.

Takže myslím, že to bude podobné s těma kroužkama školy.

Náš sport spí. Máme doma dresy nového klubu, ty manžel platil,ale to by se kupovalo nějaké tak jako tak(časem to zhnusne a pere se to často, víc jak 3roky nám žádný nevydrží). Čekala bych aspoň členské příspěvky. Zatím nikdo nic nechce. Zbytek si platíme sami. 20x startovné, ubytování, benzín. Možná je to takto 100x lepší. Syna mi trénují na dálku a za ty roky ví, že musí najet objem a trénovat techniku a jediný co je problém, měl by plavat.

Zrovna v pondělí se všichni divili, že syn sportuje a vše jde za náma.

No a ono stačí permice na plavání a saunouvání. My máme krásné 4ks. A platí do 1.7.2020 a další do 14.7.2020.
A pak tu máme ty divadelní předplatné a ty máme dvě pro dva lidi. Vůbec nečekám, že ty peníze uvidíme.
Bereme to s manželem jako prostě ztrátu, nedá se nic dělat. Přišli jsme v životě o horší věci.

A moje AJ mi běží po skypu. K pobavení kluků, tak to vidím já. A to pro mě teda ztráta je- soukromé hodiny ~:-D. No nemám se kam schovat. Zjistila jsem, že si nasedají za dveře a poslouchají mizerové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.