| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje bio matka byla to stejné~t~. Než jsem ji odstřihla ze života. Od meho raného dětství se zavírala na půdě se slovy že ji nikdo nemá rád,že se jde oběsit. Při nákupech oblečení mi vždycky koupila co se líbilo ji a ne mě, v pozdějším věku jsem si koupila něco na sebe,ona si to vzala a místo toho mi dala svoje staré hadry nebo taky nic. Snažila jsem se pěstovat zeleninu a květiny na zahradě, podle ni ne, protože jsem blbá a o květinách nic nevím. Nedávno jsem viděla jeji zahradu -vsechno zarostlé, zeleninu ona přece nebude sadit. Dlouhé roky mě pomlouvala že se oblekam jako bezdomovec, přitom se dalších lidí v mém okolí ptala odkud mám tak krásné oblečení, že jsem blbá, nic v životě nedokážu,nenajdu si chlapa. Před sousedy a známými dělá divadlo jaká je úžasná. Neustále mi radila, i když se jí o rady nikdo neprosil a jsem neschopná a všechno dělám sama. Když jsem ji ješte neměla zablokovanou na fb byla schopna mi rok vyčítat co jsem kde napsala, proč jsem zveřejnila tu fotku apod. Naštěstí od mala jsem imunní a na všechno ji buď kývala nebo říkala že ji samozřejmě poslechnu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.