| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám pocit, že mě nečteš, nebo čteš jen to, co se ti hodí, nebo si rovnou domýšlíš nějaké své konstrukce.

Ach jo. Takže budu muset zas a znova vysvětlovat, že těžko můžu synovi něco zakázat, že nejsem matka uzurpátor, že syn může chodit ven, že má účes, který se mi moc nelíbí, ale jemu ano apod. Pokolikáté už? Docela mě překvapuje, že na mě ještě nikdo neposlal sociálku, aby chudáčka osvobodil od vlivu takové zrůdy jako jsem já.

Mě naopak docela vyráží dech názor Ropuchy a Rose v tom smyslu, že když jsou tolerantní komunikující matky, tak je jejich děti nemůžou ničím špatným překvapit. Já se tedy za tak skvělou matku nepovažuji a je možná dobře, že takové typy jako jsem já se svoje geny dále nerozšiřují, protože já si opravdu nemyslím, že můžu svým výchovným působením zajistit to, aby mě syn ničím nepřekvapi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.