| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tetování bych svému dítěti v tomto věku určitě rozmlouvala. Docela mě překvapuje, jak je tady hojné, že jde o dospělého tudíž nemáš co zakazovat a rozmlouvat a rozhoduje se samostatně. To, že je někomu 18 nebo 20 je sice hranice dospělosti, ale neznamená to, že dokáže vše již posoudit a tohle je něco co se prostě nedá vzít zpět takže "nechat ho ať se poučí" tady moc neplatí.
Jsem mladá (je mi 35) nemám jediné tetování a myslím si, že to člověka opravdu profesně limituje i když se to již trošku posouvá, ale nezažila jsem právníka nebo lékaře s celou potetovanou paží, případně učitelku či vš profesora. Ani mezi mladými.
Pokud trvá na něčem snažila bych se přesvědčit o malém rozsahu na snadno skrytelném místě typu kotník, třísla, lopatka a za rok dva ať zhodnotí.
Vadí mi taky, že i tetování podléhá módě a za pár let už to neletí, hlásit se mohou ty holky co si době mých nácti dávali na bedra ornamenty, aby byly ozdobené mezi bokovkami a tričkem nad pupíkem a dneska je z toho nemoderní záležitost obtloustlé maminy, stejně tak ať hlásí pánové, kteří mají na předloktí čínské znaky jako "krédo" svého žití.
Nelíbí se mi to a snažila bych se opravdu min. posunout rozhodnutí. Rozpínání tohoto trendu je jasné, u moře je to nejvíc vidět a nejvíc jsou tam pak vidět i ty přešlapy a nedokonalosti a radši bych si koupila nové plavky ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.