| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lioo, no však :) , nepokouším se zpochybnit, že to ti konkrétní lidé dělají proto, že se jim to líbí.
Mně se to na nich leckdy taky líbí :)

Ale moje osobní líbení/nelíbení nemění nic na tom, že úpravy zevnějšku jsou určitou formou jazyka a mají určité přiřazené významy "slov". Které se v čase mohou měnit a taky se mění. Zrovna u tetování se to v posledních letech posunulo hodně.
Je mi vcelku jedno, jestli by se můj potomek chtěl chovat vzhledově konformně a stádně nebo naopak nekonformně a nestádně :) Jen bych, zrovna u toho tetování, měla podezření, že zrovna to by chtěl jako "známku punku", aniž by si uvědomil, že ten signál kérky v dnešní době je už jiný :) A že se to, na rozdíl od dredů a batikovaného oblečení, dá blbě odstranit při touze vysílat do okolí "vzhledový signál" jiný :)

Jinak tedy se mi fakt líbilo tetování od Modiglianiho ve filmu Le Tatoué :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.