| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám podobný problém, ale na "opačném poli spektra". Když chci boty, resp. boty, které těžce sháním, jsou to lodičky na vysokém jehlovém podpatku, ale měkké a bez platformy, dekorací,nelesklé, bez krajek.., sice bych je chtěla levně, ale vím, že to nejde, takže jsem připravená, že to bude draho. NIKDE v ČR je nemají. Obvykle mi prodavač vysvětlí, že takové boty nevedou, protože je nikdo nechce, že všichni chtějí pohodlné boty do lesa, tak ty mají, jestli nechci radši do lesa. Teď se dozvídám, že ani těm, co chtějí do lesa, ty boty nevyhovují. Tak, hrome, KOMU teda vyhovují? Neznám osobně nikoho, kdo by mi v posledních deseti letech řekl: "Tam a tam mají takové pěkné boty, nevěděl/a jsem, které chci víc." Všechny historky o botách jsou v nejlepším případě o smíření se s kompromisem. Když se podíváš na ulici, zjistíš, že zřejmě fakt většina Čechů si kupuje boty ve sportu a ty nosí, i když nejsou v lese.
Příklad: Pár málo roků zpátky se i u nás daly koupit lodičky od značky Picadilly, dražší, ale ne nic tak strašného. Byly opravdu hezké a šité tak, že se v nich dalo chodit a nebolely nohy. Značka pořád existuje, ale podívej se, co šijí: https://brasilianfootwear.com/collections/all?page=1. Park hrůzy.
Ještě pořád dělá některé dobré bory Salamander, ale v Praze je obvykle neseženeš. Dá se přes internet, jako u většiny německých věcí jsou o něco větší, takže když máš nohu 38, tvoje číslo u nich je 37 a půl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.