| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky vám, ženy a maminky !! Moc hezky jsem se tu dnes pobavila ~t~ vašimi výchovnými i nevýchovnými příběhy. Přeji vám všem pevné nervy s ratolestmi. (I s manželi a veřejností)

K tématu: Třeba je dcera na velmi dobré cestě stát se tou princeznou z tvého nicku. Znám takové ženy. Nemusí nosit kartony mléka a umí dosáhnout toho, co chtějí. Dětský řev a ječení časem vymění za propracovanější techniky a lidé (zejména muži) jim zobou z ruky. A běda, když ne. Já jim trochu závidím, protože jsem se to nenaučila, nebo to nemám v povaze, nebo jsem na to neměla ty správné lidi. Zejména rozmazlujícího tatínka. Ale nevím, zda je život s požadavkem všech splněných přání jednoduchý. Pro princeznu i pro její okolí. Jednu takovou jsem vyvdala, celá rodina žila v hrůze, že s nimi dospělá princezna nebude mluvit, když nebude po jejím. Však taky s někým už dvacet let nemluví, když po jejím nebylo. Muži často tyto ženské metody a taktiky nedokáží vidět a rozklíčovat. Nebo prostě chtějí mít klid a pro jeho zachování dělají to, co princezna chce. Tak jako tvůj muž. Takže nevím, zda je v tvých silách chování dcery a muže změnit. Ale zkus to. Anebo vzejde princezna. Ty jsou na světě taky potřeba, aby bylo pestro.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.