| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn má 14. Počítač má nastaven na dvě hodiny všední dny, čtyři hodiny o víkendu. Pak se mu to vypne a je to. Udělali jsme to hned jak ho dostal, než se to stačilo zvrtnout. Zdá se mi to i takto více než dost. Sport zkoušel všelijaký, plavání, koně, parkour, ale nakonec nechtěl nic, dost mě to mrzí. Ven s kamarády chodí občas, a vydrží venku docela dlouho, baví se tím, že jezdí na druhý konec města, tam to prozkoumají , něco natočí a jedou příště zase jinam :D aspoň pozná rodné město. Jinak mě mrzí, že nemá takový ten tátův vzor, který by ho něco učil, k něčemu ho vedl, no bohužel se nemohu rozkrájet a toto mu nahradit nedokážu. Jinak zatím je ochoten jet i na výlet někam do přírody, na zámek, zoo. Vždy dělá krky že se mu nechce, ale nakonec je spokojený. :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.