| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jas, obecně nebylo myšleno, že je chlap debil, když chce víc sexu. To bylo konkrétně na tuto situaci, kdy to zjevně spolu do té doby velmi neřešili (nebo o tom nic nevíme). On chtěl od ní slyšet, co JÍ na něm vadí, v době, kdy už měla dávno milenku a když u řekla, že ji často buzeruje a nepomáhá v domácnosti, tak se urazil a rozhodl se ukončit manželství. V každé větě, co tu zakladatelka napsala, se jeho povaha projevuje jako sobecká a bezohledná.
A když ona teda chtěla udělat vstřícný krok a zeptala se, co JEMU na ní vadí, tak vytáhnul A4, jejíž souhrnem je že málo šuká a nesportuje. To mě přijde naprosto absurdní - to nejsou kazy na charakteru, to je prostě ONA (byla taková 20 let) a jiná těžko bude, zejména když jí byl dlouhodobě nevěrný.
Jinak, pokud se partneři mají rádi, dokáží pochopit, že ne vždy je chuť stejná a dokáží se přizpůsobit. Pokud je to pro jednu stranu tak neúnosné a potřeby tak nesynchronizované, tak se má čestně rozejít a ne zahýbat a pak si myslet, že se konečně ta druhá strana chytne za nos.
U nás chtěl manžel vždycky víc a bohužel kvůli tomu bylo i někdy dusno, ale nikdy by mi nezahnul z důvodu, že "má málo". Taky jsem tu kdysi psala, proč jsem já neměla takovou chuť....No rozvádíme se, jsme od sebe už dost dlouho a jediné, co on na mou adresu řekne, je, že jsme měli harmonické manželství. A rozvádět se nikdy nechtěl. Tady je prostě jasný, že on si jí neváží a ani jí nemá obyčejně rád.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.