| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, tuto diskuzi čtu po pár měsících co byla aktuální a musím potvrdit mnohá zde vyjádření. Přesně tak, když ležela má maminka v Brně ve FN Bohunice na interním odd. mladá paní doktorka mi k celé situaci řekla : co chcete, vaše maminka má 85 roků a nic netrvá věčně !!!!! ~a~ V tu chvíli by se ve mne krve nedořezal, navíc odpověď byla úplně mimo...Jinak maminka žila dalších 5 roků. Velmi ráda jsem se o ni starala denně 24 hod. Milovala jsem ji, byla pro mne vším. Letos začátkem března měla maminka mozkovou příhodu a ve stejné nemocnici v Bohunicích mne paní docentka na neurologii i když věděla, že má maminka tak velké krvácení, že se neslučuje dále se životem její stav, tak mne nelidsky nedovolila být u mé maminky i když jsem moc prosila o to, abych u maminky mohla alespoň chvíli být. Prostě byl zákaz návštěv ~q~ , Maminka druhý den odpoledne zemřela, nedočkala se mne ~n~ ~n~ ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.