| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky bych doporučila Nalgene.
Kdysi jsem hledala na jakou láhev přejít jelikož hlavně jednomu dítku ty jiné plasty smrdí a nemá rádo pítka. Tady na rodině jsem dostala tip a od té doby nepoužívám jiné.

Zkoušela jsem a ruku tam teda nedám, ale případně vytřu houbičkou, kterou si primáčknu dolů vařečkou nebo něčím. Pokud teda nemám zrovna kartáč na láhve. Do myčky nedávám, ale dají se vymýt ručně dobře.

Fakt nesmrdí, a máme je už dlouho. Mám dvě velikosti menší a velkou. A řekla bych že ani pití nezasmrádne během dne, což mi vadilo u jiných.

Dají se koupit i v obchodech, v Brně Olympii jsem je koupila ve dvou, v nějakým tom sportu a pak specializovaným outdoor Rock(cosi), netuším ten název.

Nedám na ně dopustit, vřele doporučuji.

Mám takovouto a i dělají větší
https://www.4camping.cz/p/lahev-nalgel-otf-kids/#75410

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.