| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pojďte raději poradit, co by v tom působení na děti mělo být, chystám se k oběma dětem trochu více promluvit, teď možná bude vhodná doba (MM bude pryč), chystám se jim říct, co se mi stalo, a vysvětlit jim, proč je jejich ochrana důležitá...znovu si probrat pravidla, která po nich chci (pro jejich bezpečnost a můj klid), aby se těm pravidlům tolik netlemili a neprotivili :-)
Bude vadit, když trochu použiju něco z vašich příspěvků do této diskuze? Není to vlastně proti etice na Rodině?
Dceři je 9,5 a synovi 13. Oba vcelku otevřeně dovedou mluvit o sexu, jak přicházejí děti na svět máme už spoustu let za sebou. O nechráněném sexu jsme už taky mluvili, i o tom, že oba vznikli na první nechráněné plodné dny, stejně tak já na jedno jediné intimní spojení mých rodičů bez ochrany - to by je mohlo dostatečně nabudit k ostražitosti ~:-D
Ale že existují hrozby horšího typu jako jsou sexuální agresoři, to jsme zatím jen kdysi naťukli, a já myslím, že bych o tom s nimi měla mluvit (ne že by se mi do toho chtělo).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.