| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jsem z téhle diskuse docela rozpačitá... za prvé proto, že mám dvě dcery a za druhé proto, že máme obrovský dům se zahradou jež vlastní muž coby jedináček vychovaný "že žena prostě pořád musí"
- velice mě překvapuje, které činnosti taky byly jmenovány jako "něco navíc" a to mytí oken nebo auto. I přesto, že to nejsou činnosti co se dělají tak často jako myčka nebo nákup a jsou teda časově trošku náročnější, jde podle mě o naprosto běžné údržbové práce, nic mimořádného.
Moje dcery jsou jaksepatří bordelářky a opravdu se nenarodily s hadrem v ruce, přesto musím neustále poslouchat jak by měly, protože jsou holky atd. a jak nebudu muset za pár let nic dělat, neboť mám dvě dcery... oběma se nebojím říct, že je naprosto normální pokud chlap vaří, myje záchod a zašije si roztržené kraťasy ačkoliv se manžel tváří, že není a do těchto činností je doslova nucen.
Za práci v domácnosti by mě nikdy nenapadlo dát dětem peníze. Je to náš domov a starat se o něj je úkolem nás všech, pokud nenutím dítě hned teď utírat stůl i zespodu nevidím v tom problém. I pokud je mimořádka typu rekonstrukce místnosti nevidím důvod proč dávat dítěti peníze za "škrábání malby". Co se ušetří na řemeslníkovi přece využijeme společně. Nechápu princip, že dítě dostane zaplaceno a já to mám dělat zadarmo. I moje dcery už přišly s větou, že já mám to a to dělat PROSTĚ PROTO, ŽE JSEM MÁMA. Prosím nevychovávejme takto svoje děti a to i syny prosím ne, chci svoje holky jednou dát někomu komu není zatěžko udělat svý nemocný ženě polívku nebo vytřít podlahu zatímco je ženská v práci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.