| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve 35 jsem odesla po 2 letech od myho absolutniho, osudovyho... kosmicke lasky... chlapa, (rok vztahu na dalku, rok s nim u nej).
Protoze to s nim nebylo k normalnimu zivotu - svadba, rodina, deti - co jsem si celej zivot predtim prala a hledala k tomu partnera.

Potom jsem nejmin rok "vegetovala" a nejak fungovala a KAZDEJ den brecela jak silena, rvala i nahlas, casto v noci kvuli tomu jezdila v aute, abych nikoho ze sousedu tim revem nevydesila.
Brekot se pomalu zlepsoval ale moje city k nemu ne a to me desne sr.lo.
Fakt jsem resila, jestli ho zabit, aby konecne "zmizel". Nebo zabit sebe, co jsem v zivote hledala (lasku), mam odzito... ~f~

Po 2,5 letech jsem mu to i rekla (udelalo to na nej dojem ~t~ : prej "to musi byt fakt opravdova laska"), tak vyhlasil, ze bychom to meli zkusit znova a zacit travenim vic spolecnyho casu.
Odjel domu (Anglie), po ceste mi jeste volal. Z domu pak sdelil, je jeho tata na okruzni jizde lodi prisel v Brazilii do nemocnice, tak tam za rodici na pul roku leti.
Tolik k jeho predstave spolecnyho casu...
~6~

To bylo ve stredu.
V noci ze soboty na nedeli jsem potkala svyho manzela, otce mych deti.
Vzala ho k sobe domu a hned oznamila, ze jestli chce i vztah, tak ja budu chtit brzo deti.
~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.