| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nejšílenější byl chlapec, co mi vyčítal, že na něj vůbec neřvu, že nedělám scény... to nám bylo kolem 19, byli jsme domluveni na rande (měl mě vyzvednout doma, tedy žádné stepování na rohu) a on nepřišel - předpokládala jsem, že prostě proto, že nemohl - když pak přišel příště, omluvil se, že nemohl minule, já řekla, že chápu a nevracela se k tomu - proč si kazit rande... pro něj to byl prý důkaz toho, že nežárlím a nezáleží mi na něm, jinak bych se urazila, nadávala mu a vyčítala ~t~
pak se jednou objevil na diskotéce s jinou holkou - zeptala jsem se, co to má být, on odpověděl, že má jinou, já řekla že ok, jeho volba, když to tak chce...
pak ještě jednou přišel, že si chce promluvit, chodili jsme a povídali několik hodin, vysvětlovali si, rozebírali... a on pořád "já jsem takovej vůl, jak se s tebou můžu rozejít, ty jsi tak skvělá...", když jsem řekla, že se se mnou rozcházet nemusí, že já o něj stojím, tak ať se rozejde s tou druhou, nijak nereagoval, jen pořád mlel "já jsem takovej vůl..." no rozešli jsme se... pak jsme se potkali asi o měsíc později a opět spustil, jakou udělal chybu a podobně... říkám mu, tak to naprav a smála jsem se - a prý "kdybys aspoň prosila, ať s tebou zůstanu, kdybys na mě řvala, brečela, tak jsem se s tebou nerozešel"... usmála jsem se a sdělila mu, že nám dvěma by to v tom případě nikdy neklapalo, ačkoliv vypadám jako typická sicilská vdova, hysterické scény jsou mi cizí ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.