| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

velmi chabá úroven,pracují tam jen sebestřední pitomci mám ten dojem,kteří se člověku snaží vnutit to,co nechce.
Kolem půlky července jsme byli v brně v restauraci Butchers,prý vyhlášená a že dobře vadí.No tak dala jsem si vepř.panenku s hříbkovou omáčkou a grilzeleninu.Když si ještě ted vzpomenu na tu omáčku,tak se mi zvedá žaludek-byla jako sulc:-©,gril.zelenin byla téměř o samé gril.paprice~a~,no ale tak dobře,konzumace bez poznámek.
Pak přišla na řadu káva - ptám se jasně: máte ledovou kávu,myslím studenou kávu se zmrzlinou vanilkovou a šlehačkou?Odpověd byla,že ano. Čísník donesl šílenou kávovou pěnu,kde kdesi v hlubinách se nacházel kopeček zrmzky.Nenávidím napěněnou kávu,tak jsem se hned ozvala,že o kávové pěně nebyla řeč - on prý: tak chvíli počkejte (jako než se ta pěna slehne,-ale to byl fakt řádná sklenice,asi bych na to čekala doted - AZ se SLEHNE pěna,dřív by to se mnou šlehlo.).Nakonec mě to tak vytočilo,že jsem mu rázně řekla,že tohle jsem si fakt neobjednala, tak to dotřeně odnesl a pak fakt přinesl,co jsem chtěla,a to muselo být kolem toho tolik keců,no fakt neskutečný.Prostě takoví samolibí frajírci,zvyklí,že zákazníci zdlabou všechno, no předvedla jsem jim,že občas holt mohou narazit.Kreténi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.