| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já miluju venkov, venkovany, přírodu, zvířata, lidi a jídlo od malička. Jsem s tím spojená a propojená. Tak třeba to lidi cítěji a proto jsou milí a přívětiví. Já jsem extrovertní introvert s vysokou mírou empatie, takže poznám na jaké vlně jsou lidé i zvířata naladěni. Podle toho k nim přistupuji. Můj muž často zírá, jak se hned s každým propojím a zažiju hezké propojené chvilky. Nejsem vlezlá ani dotěrná, sama nemám ráda, když mě někdo otravuje. Ale jsem milá, vstřícná a ochotná - druzí lidé zrovna tak, pořád se mnou někdo švitoří. Češi mi přijdou víc studení čumáci vůči bližším kontaktům, Moravani jsou družní, ale něco z toho chtějí mít. To jsou mé poznatky a předsudky, ty nemáte rády.

Venkovani jsou stejní lidé jako vy nebo já, mají své problémy a starosti, o kterých při prodeji jejich produktů mě často nezávazně pohovoříme. Často mě s hrdostí provedou svým hospodářstvím, nejsem žádná blahosklonná panička co přijela do rezervace, ale člověk, který ví o co jde, ač sama nehospodařím. Takže máme společná témata.

Nepasterované mléko si kupuju už asi dvacet let z různých zdrojů. Bandasek tam mají hospodáři přehršel, nikdy nebyl problém. Nezdá se mi, že by hospodáři byli nějak přehnaně ustrašení. A někteří opravdu občas přihodili i něco dalšího, měli radost, že z toho máme radost. Lidé jsou hodní. Já také rozdávám přebytky ze zahrady, případně prodám pár vajec. Zdá se mi, že žiju v mnohem autentičtějším světě než vy. I v roce 2020.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.