| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ať si o tom myslíš, ty co chceš, je fakt, že část mužů to za tím uvidí. Bez ohledu na to, že ty to popíráš. Já nejsem fanynka dnešní podivné hyperkorektnosti, naopak. Ale za prvé jsem viděla ten dokument V síti a zcela přišla o iluze, za druhé jsem četla příběh maminky, jejíž fotku byla zneužita na stránkách, kde se sdružují pedofilové, nemůže se domoci jejího stažení a přiznám se, že jsem se na ty stránky podívala. A ony samozřejmě nepropagují žádné kriminální chování, to by nesměly existovat, ale už jen ty příběhy a coming outy pedofilních mužů plus jejich diskuze, kde si vyměnují odkazy na fotky atd., jako dostalo mě to, je jich v populaci strašně moc a je úplně jasné, že spousta z nich si za touhle fotkou představí ledacos. Když chtěli propagovat rodinné auto, mohli to udělat jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.