| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S tím spánkem, absolutní souhlas. Mám to stejně. Nejhorší fáze byla, když jsme bydleli vedle nepřizpůsobivých sousedů a pak týdenní techno každé léto. Okamžitý návrat a remise třeba až po 9. měsících. Teplo je 100%, já už jsem ve fázi, kdy se první řítím po ránu do horké sprchy, abych se rozhýbala...peru se s tím 30 let a nejdůležitější je asi fakt naslouchat tělu a neřešit nepodstatné věci.Pokud to jde. Se škopíčky jsem také začínala(táta mi to přinesl od dřevorubců, jeden s teplou a druhý se studenou a střídat-dají se k tomu přidat i oblázky a šlapat po nich), něco jako domácí lázně. Ale také nezabere vždy, většinou závisí, čím jsem se vyšťavila...Dostala jsem takovou elektrickou lázeň, s masáží a válečky a te je tedy paráda u televize. Jinak v zimě třeba když musím dlouho sedět u psacího stolu ,ráda používám teplou elektrickou botu, oproti vodě má výhodu, že nechladne a má stálou příjemnou teplotu a nemám rozmáčené nohy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.