| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi 45 a vyšla mi osteoporoza, dnes jsem byla na denzitometrii. Sestra byla nějak překvapena, že to nesedí k věku a výsledek mi dala do ruky, že tak budu moci řešit rychleji. Žádné potíže necítím, tak ta potřeba rychlosti překvapila i mě. V tabulkách na tom papíře se úplně neorientuju, tak mi snad řeknete, co bude dál.
Praktická mi na podzim řekla, že toto nedělají, že mě pošle gynekolog. U něj jsem byla až teď, dal mi žádanku na dotaz, běžně to dělá později.
Mám čekat na nějaké další postupy nebo si začít pomoct sama?
K tomu se váže několik problémů - hlavně nespolknu tabletku, mám kapky nebo rozpustné granule (na bolesti hlavy, migreny, jinak nic neberu, ten aulin pomáhá i na záda když už)(ty volně prodejné kalcia jsou suplementy?), nejím mléčné produkty, leda mlíko do kafe, jinak jím celkem pestře, hodně zeleniny a ovoce, ale taky jsem dost na sladké, gumáky a čoko.
Před deseti lety jsem měla složitou zlomeninu zápěstí, pád na ledu, dvakrát operace, s kovem. Po těch deseti letech praskla šlacha k ukazováku, zřejmě souvislost s tou zlomeninou, min rok tři operace, prst je omezeně funkční a hybný, bolesti mám pořád. Souvisí to s tím? A jak se zuby? Aj ty záda? Jinak mi nic není, na nic se neléčím, ničím netrpím, jen se mi zvyšuje míra lenosti :) ohledně stresu jsme už od karantény nějak v pohodě, asi něco je skrytě v podvědomí, ale nic k řešení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.