| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dari, muzuluvit z vlastní zkušenosti. Jsem taky jedináček, vychovávala mě babička, nechodila jsem do školky. S babičkou jsem chodila každý den do parku, kde byly i jiné babičky či maminky s dětmi, s těmi jsem si hrála za dohledu dospělých. Byla jsem s těmi dětmi ráda a myslela jsem, že jsou to mi kamarádi. Jenže když jsem začala chodit do školy, zjistila jsem, že děti bez dozoru dospělých se chovají úplně jinak a pro mě to byl šok. Děti byly divoké, necelý a rvaly se, ničili si věci a nadávali si, poškleboval i se, nedělali nic z toho, co mi rodiče a babička vytloukali do hlavy, že je správné a tak se to musí. Kromě toho, že ti moji kamarádi z parku byli všichni zařazení do jiné třídy a já ve svojí třídě nikoho neznala, byla jsem ještě k tomu silhava holčička s brejlema s okluzorem, nešikovná a neobratná, pořád nemocná, vyrazili mě s ostudou ze školního sboru, že zpívám falešné a kazím jim to. Nakonec mě začali bit, kopat, ničili a kradlii věci, aralii do sešitů a do slabikáře, dokonce mi podstrčili do lavice pouzdro jednoho spolužáka a obvinili mě, že jsem ho ukradla. Byla jsem tak nešťastná, že jsem chtěla být radši mrtvá a představovala jsem si, jak ležím v rakvi v bílých sateckach o oni lituji toho, coi dělali. Nakonec to dopadlo tak, že tomu největšímu sigrovi řekl můj táta, že ještě jednou mě kopne, tak si na něho počká a zmlátí ho tak, že ho doma nepoznají ( nic výchovného, ale zabralo to okamžitě) a hlavně se se mnou začala kamarádit extrovertní nebojácná a úžasná holčička Jiřinka Šimákova, a za mě z toho stanu vytáhla. Jsem ji moc vděčná a nevím, co se s ní stalo, ve druhé třídě přešla na jazykovou školu, už jsem ji nikdy neviděla. Ale naučila jsem se jednu věc - nikdy nesmíš být sama proti všem, vždycky musíš mít přítele, s tím budeš vždycky silná a nikdo si na tebe nedovolí. Toho se držím celý život a zvu synovi to radím také - introvrt neintrovrt, musí mít dobrého odvážného a oblíbeného kamaráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.