| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

adelaide, zájem samotný nestačí, nicméně talent bez zájmu taky ne

příklad - housle v ZUŠce
kamarádka strašně chtěla, aby její dcera s hudebním nadáním hrála na housle. Přihlásila ji, malá měla opravdu talent, učitelé v ZUŠce konstatovali, že má talent, na housle má dobrý tvar ruky nebo co, prostě ideální dítě

já jsem v té stejné době měla stejně starý dítě, který absolutně nemělo hudební talent. U přijímaček v zušce mi řekli, že nemá talent, má divný prsty, nedokáže reprodukovat ani rytmus ani melodii

rozdíl v těch dětech byl ten, že můj syn od 5 let tvrdil, že on chce hrát a housle

a tak jsme obě děti přihlásili na housle
moje dítě proto, abysme mu splnili přání, ale s tím, že ho to nejpozději do vánoce přestane bavit, kamarádky dcera s tím, že ona zájem nemá, ale co ona může vědět, je jí 6, maminka chce

výledek - po dvou letech přestali konečně kamarádčinu dceru trápit a dovolili jí přestat do zkušky chodit
můj syn, abysolutně bez talentu a sluchu dokončil celý cyklus, absolvoval ve hře na housle

nikdy se to pořádně nenaučil, ale podle učitelky nezažila takový zájem u dítěte, zvlášť když fakt neměl talent :)

myslíte, že by se nechal nutit? on nutil mě, a přestože fakt neuměl téměř nic, hrál na úrovni začátečníka i při absolvování, ani koncert neměl, tak je šťastný, že si splnil sen a dodneška ty housle občas vytáhne
kamarádka housle prodala už dávno

tolik k talentu a zájmu


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.