| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, minulou sobotu dcera začla zvracet, pak přišla horečka, zvracení trvalo celý den,ale v odstupech, tekutiny udržela. Pár hodin po ní jsem lehla s teplotou já, bylo mi mírně blbě od žaludku, v noci horečka. Vyhodnotila jsem to tak, že ze školky dotáhla žaludeční virozu. Já se během 2 dnů dala dohromady, dceři to přetrvávalo déle, po pár dnech znovu dostala horečky, ale po odeznění už dobrý, akorát má nepřekvapivě rozhozený střeva. Já si hnusně blokla záda a strašlivě mě od toho bolela hlava, několik dní do sebe cpala brufen ve velkém, takže pokud mi něco bylo, tak to přes ty prášky nebylo znát. Ve čtvrtek začalo bolet v krku manžela, v noci na pátek mě. Je to slabé, ale přetrvává to, nijak se to nevyvíjí. Manžel vyhlásil zánět nosohltanu, což je jeho alternativa k rýmičce a uložil se do postele s notebookem. Mně je divně, na ten lehký průběh jsem hodně unavená takovým divným způsobem, svalová únava, budím se neodpočatá, hodně to připomíná únavový syndrom, co jsem měo po mononukleóze. Svědí mě sliznice a průdušky, ale nekašlu ani nesmrkám.Pálí mě oči, mám divnou pachuť v ústech a občas zimnici jako při teplotě, ale tu nemám. Vyčerpala jsrm zdravotní volno od zaměstnavatele, takže babo raď, co dál. V úterý ráno volám obboďákovi, co s tím. Nemá napsaný žádné pokyny, co dělat při podezření na covid. Ale do práce nechci, nerada bych někoho ohrozila a ani se na to kvůli té únavě zrovna necítím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.