| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zd, ono to nejde vymyslet odspodu, změnit režim fungování škol musí nejvyšší vedení, ani ředitel, a už vůbec ne učitel, a vzhledem k tomu, že ministr školství se dozvídá o možnosti omezení škol z médií, je to fraška, do které nemá smysl zasahovat

předpokládám, že každý učitel přibližně po zkušenosti z jara ví, co dělat, co dělat stejně a co změnit, k tomu něco změnilo vedení škol, ale na to ostatní se opravdu musí počkat

já osobně jsem zvědavá na větrání ve škole, měla jsem okna otevřený pořád, ale to bylo venku aspoň 15 stupňů, možná i víc, asistentka zmrzlá, děcka v mikinách, co budeme dělat, až bude míň?

další povedená věc je samotná práce třídy, vzhledem k tomu, jak špatně se v roušce mluví, je potřeba, aby děti pracovaly víc samy, dostávají víc skupinové práce, jenže to je v rozporu s tím, aby byly dva metry od sebe
dva metry od sebe jsou ale stejně nereálný vzhledem k velikosti místnosti

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.