| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn celkem nedělá problém, s tím, že něco nechce nosit (resp. nechce košile ani trička s límečkem a "svetry", což pro běžné účely respektuju), shodneme se celkem na takové "sportovně městské módě" a na tom, že mikina by měla být pokud možno rozepínací. Problém nastal před půl rokem s už tady zmíněným přechodem z dětských na pánské velikosti. To "dětské" (tj. do ve. 176) jsem zvládla nakupovat bez něj, prostě vždycky o číslo větší než to minule, kalhoty zásadně se stahovacíma gumičkama v pase. Osobně častnit se musel jen nákupu bot (a i ty je manžel ochoten objednat na eshopu a pak vézt vrátit zpátky) Pánské kalhoty ovšem už gumičky nemají, takže o prázdninách musel absolvovat výpravu za kalhotami, pokud chtěl mít v čem jít do školy. "Nalákala" jsem ho na konci srpna na to, že v září už bude muset navíc mít v těch obchodech roušku, tak šel raději v srpnu ~;)Horko těžko jsme něco nakoupili, je velký, ale vychrtlý. Má tedy dvoje kalhoty do školy, jedny "výletové" a jedny šusťáky (ty už jsem někde náhodně "ulovila" dřív), ovšem jestli budu pokračovat v rychlém růstu, můžeme za chvíli vyrazit znovu ... Teď tedy jsou na řadě nějaké podzimně zimní kotníkové boty (velikosti 46 pro moje 13-leté miminko ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.