| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso, ono to určitě nejde nařídit. Vlastně když nad tím přemýšlím, tak každý, koho znám lépe (kamarádky apod) má se svými sourozenci do určité míry konkurenční vztah. Výjimkou jsou větší věkové rozdíly, tam se buď milují nebo jsou si vcelku lhostejní. Pro mě je to teď důležité téma, protože jako jedináček to vůbec neznám a mám čtyři děti a chci, aby spolu v dospělosti vycházely více než dobře. Je to taková alchymie nejen proto, že jsem jedináček, ale i proto, že to někdy prostě nevyjde a sourozenci si blízcí nejsou ani v rodinách, které je v tomto ohledu vychovávaly se stejnými úmysly jako se o to snažím já u svých dětí. Aktuálně u nás vychízí nejstarší dcera nejlépe s nejmladším bratrem, pak s mladším bratrem a vysloveně konfliktní vztah má se sestrou (o 4 roky mladší). Tahle sestra je vůbec ve špatné pozici, protože ta má konfliktní vztah úplně se všemi (poslední tři děti si jsou věkově hodně blízko).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.