| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje babička zemřela v LDN, bohužel. Zvažovala jsem jednu dobu, že si ji domů vezmu, ale velikost našeho bytu a hlavně jeho dispozice to vylučovali (babička byla nechodící, nebylo by třeba jak ji dostat do koupelny).

Pak mám ještě 80 letou mámu. Moje máma byla vždycky zvláštní, hádky a spory vyhledávají a s neuvěřitelnou schopností udělat z čehokoli velký problém, zkazit všem náladu a rozervat vztahy. Vlastně díky ní většinu svých příbuzných neznám, rozhádala se s nimi ještě než jsem se narodila. Moje máma také nic nechce, nepotřebuje - nechce zažádat o byt v domě s pečovatelskou službou, protože "já se o sebe přece postarám", nechce zažádat o příspěvek na péči "protože já se..." A je jasné, že se o sebe nepostará. Viděla jsem to, když zemřel táta, snažila jsem se to řešit, stálo mě to spoustu sil, nervů.... což by bylo logické, kdyby se spousta věcí řešila předem a ne až v momentě, kdy nastala skutečná krize. Jenže ona nic řešit nechtěla, protože "já se přece....". Já vím jedno, já si svojí mámu domů nevezmu. Zní to možná ošklivě, ale ona by celou moji rodinu rozložila a mě zničila. A protože má občanku a nic nechce, není ani možné se snažit s předstihem řešit situaci, kdy už nebude moct. Už hodně špatně chodí, tak dlouho dumala zda endoprotézu ano nebo ne až to vyřešil koronavirus. A lepší už to nebude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.