| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsi typický příklad ženy, které chlap může nakecat co chce a ona mu na to vždycky skočí.
Myslíš, že ti přizná, že chce jen sex? Zatajil ti, že je ženatý a tys mu ráda uvěřila, že s manželkou nežije?
Jednoduchá rada - nechceš ho, tak ho neposlouchej. Je úplně jedno, co bude povídat. On udělá všechno proto, aby si udržel milenku, když už jí z tý seznamky utrhl. Ty se zařiď podle toho, co chceš ty, ne co ti on vykládá. Zavázána mu nejsi ničím, on ti lhal a peníze ti dával sám od sebe, opravdu mu nic nedlužíš.
A příště trochu sebeúcty, rozmyslet se předem, co vlastně chci - "moc se mi nelíbil, ale nakonec jsem k němu sedla do auta....nakonec jsem ho pozvala k sobě domů....." to je něco nepochopitelného pro mě. Nic o něm nevíš, jen co ti o sobě nakukal a sedáš k němu do auta.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.