| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně ~R^ Hodně lidí se pořídí psa, protože se jim líbí, viděli ho u sousedů, ve filmu a podle toho se rozhodují. Kamarádka chtěla border kolii, ale pak byla zoufalá z její akčnosti a neustálé chuti něco dělat. Sousedi chtěli hrozně maliňáka, přitom nikdy žádného psa neměli a jsou velmi benevolentní k výchově nejen dětí, ale bohužel i psa, který jim ve dvou letech totálně přerostl přes hlavu a doma to řídí. Mají z něho obavy, protože je to prostě silně dominantní pes, kterého nemají naprosto zvládnutého. Už uvažují o tom, že ho dají pryč, někomu zkušenému. A takových příkladů mám kolem sebe víc. Než jsem si pořídila ovčandu, přečetla jsem o těchto psech, co šlo. Byla jsem se dívat v chovatelských stanicích, na cvičácích, co ti psi potřebují, jak k nim přistupovat. I u malých psíků je nutné zvládnout výchovu, ale přece jen je rozdíl, jestli vás kousne čivava nebo německý ovčák s obrovskou silou v čelisti. Neštěstí je potom hned a pes jde v lepším případě z domu, je nešťastný, ale přitom to není jeho chyba, ale chyba pána, který to prostě nezvládl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.