| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já jsem nevlastní matka už taky hodně dlouho a velký syn má už 20 let, ale ani v pubertě mi teda do obličeje nikdy nevmetl "nejsi máma". Ale já znám své místo v hierarchii "slepovaný" rodiny. Je fakt, že chlapi s tím mívají větší problém, udržet si roli ne-otce.

Jinak teda, kdyby mi dcera od nevlastního (a vlastně i od vlastního) otce utekla do jiné domácnosti, zbystřila bych tedy velmi významně. Zvlášť tedy v kombinaci, kdy bych byla často na noční. A nebojím se to pojmenovat natvrdo. Zneužívači jsou mnohem častější, než se ví + opravdu na pohled často vypadají jako slušní lidé... Před nějakou dobou jsem do této problematiky byla dost zapojená a slyšela jsem fakt dost. A když ty (pak už dospělé) holky vypráví, jak "naznačovaly", co se děje a jak to matce nedocházelo atd... nebo jak se snažily radši "vyhnout", protože nechtěli mamince ublížit (když si předtím tolik vytrpěla a teď byla šťastná)... Často to, co matka vidí jako "pubertální nafukování pysku" je volání o pomoc. Největší prdel pak je, když matka chlapa chválí, jak je super, že holka se nafukuje, on se sám nabídne, že si s ní půjde promluvit ... a holka ti pak vypráví, že "promluvení si u ní v pokojíku" probíhalo tak, že ji vykládal, že on ji má přece rád a že když na něj nebude tak protivná, tak on jí přece ... (koupí, dovolí, zaplatí...) a že to přece je fajn, když jsou na sebe hodní... že taková holka pak odejde nejpozději v 18 z domova, je pak zcela logický.

Občas z toho nespávám doteď. Ještěže mám syna.

Samozřejmě, pro všechny je lepší, když je to fakt jen "puberta".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.