| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Suzo,
nemusí si vybudovat odpor ke škole. Ani to moc nedává smysl, odpor si přece člověk vybuduje k něčemu, co je mu nepříjemné nebo co ho trápí, ne k tomu, co ho nudí. Pokud nemá učitele, které ho za tu "nudu" nějak perzekvují, jen se "zabaví jinak". Sama jsem se nudila na prvním stupni, moje dítě zrovna tak, ale do školy chodilo rádo, protože tam mělo kamarády a byla tam legrace. A stejně jako já - což je zároveň odpověď pro Sally - se schází s kamarády ze základky, na základku hrozně rádo vzpomíná, chodí tam třeba na vánoční trhy (letos teda ne), baví se s bývalými učiteli, dokonce mám pocit, že ještě s jedním kamarádem byli navštívit i bývalou družinářku, paradoxně tu, kterou na prvním stupni nesnášeli. A, což je zde pokládáno za nemožné, i jako dítě pokládané za "mimořádně nadané" má jak kamarády, co šli na 8G, tak kamarády, co šli na učňák. Zrovna včera byl slavit narozeniny kamaráda, co do jejich třídy propadl na prvním stupni a učí se tuším na lakýrníka. Naopak na střední škole až tak spokojené není, pokud jde o spolužáky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.