| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hani díky. Jinak jsem žádnou diskriminaci nás chudých nezažila ono totiž kyselé ksichty místních frfen jsou mi k smíchu. Hlavně když vím, že je podporuje rodina nebo mají půjčky. Jak já říkám chlubí se holou prdeli.~;) .Co se týče skloubení práce a děti vím o tom svoje. Také mi jedna vedoucí přesně vypočítávala na minuty jak mám stíhat školku. No největší pobavení bylo, že jsem tam měla ve smlouvě zkrácený pracovní úvazek. Joo ale jen na papíře. Jinak brigády se tady v okrese Olomouc sehnat od 15 dají bez problémů. A podpora mého slabého dítěte? No jeden čas jsem si prostě nekoupila nic na víc neměla jsem dovolenou už 12 let atd. Ono sedět na zadku a brečet umí každý. Ale zdvihnout ten zadek a makat to chce kuráž. Jo a vzdělávání si dělají i starší lidi než 30. A znám spoustu učitelů o které se přetahují na doučování i v 70. A řemeslníků ještě víc. Tož tak no.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.