| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Popravdě jsem dopadla spíše špatně. Útvar je na hranici, kde končí kompenentnost jedné lékařské odbornosti a začíná hrudní chirurgie. Údajně je to velký útvar, tak velký, že se nedal změřit tou sondou, co na sonu prsou používají, a určitě je v oblasti, kterou nezaznamenal mamograf. Takže nikdo neví, jak dlouho tam je. Doktorka spíše vyloučila lipom ale nechtěla hádat. Posílají mě na magnetickou rezonanci, ale tady se přesně narazilo na problém, pod jakou diagnózou mě může jaká odbornost poslat a jak to MR mají pojmout. Termín MR by mi měli dát vědět zítra, až se to snad nějak vyřeší, doktorka byla hodná a chtěla mi pomoct, ale měla svázané ruce, z chirurgie už tam nikdo nebyl a na MR taky je služba. Jsem z toho úplně vykolejená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.