| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svynko já nijak nezpochybňuji poradu s odborníkem, ale zrovna to co píšeš mi přijde velmi individuální, takže to jaksi nemyslí že za někoho vyřeší odborník.

Úplné spojení obýváku a kuchyně - tohle je silně individuální a každé rodině bude vyhovovat něco jiného. Já mám plné propojení, jeden velký prostor kde je obývák, kuchyně, jídelna a plus tu je ještě dětská pracovna.
Já jsem propojení měla už v dřívějším bydlení, to jsme probourali velké dvoukřídlé dveře mezi obývá a kuchyni, právě aby se to dalo když tak zavřít. Ale nakonec v reálu jsme ty dveře nikdy nezavírali, mohla tam klidně být jen obložka. Takže jsem věděla že to chci a jsem s tím moc spokojená. Našemu žití to velmi vyhovuje mít jeden takovýto velký obytný prostor.
Ale jistě jsou rodiny, kde bude tento "ruch" vadit.
Mmmch architekti nyní razí trend otevřeného prostoru, je to nyní moderní, no ale v tom je i ten kámen úrazu. V reálném životě nemusí každému vyhovovat co právě "in".

Kuchyň orientovaná na východ ani moc nechápu proč vadí. Taky individuál. Mně třeba jsem nakonec až realitou zjistila nevyhovuje že z pracovny mám prosklenou stěnu na západ, jelikož odpoledne mi tam nepříjemně svítilo do očí.

Já jsem měla hodně věcí již daných, rekonstruoval se již postavený dům. Ale některé věci bych bývala měla možná udělat jinak. No ale to tak asi je často, říká se že člověk ví co a jak až tak u druhé nebo třetí stavby :)

Okno navíc - to snad, ale to zas není neřešitelné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.