| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo, ano mela jsem i takove potize. Musela jsem do sprchy a teprve kdyz tekla voda, tak to slo. Tenkrat jsem na to mela jeste nejaky lek, na jehoz jmeno si nevzpomenu. Ja samozrejme nemuzu vyloucit nejake funkcni onemocneni mocovych cest, ale u mladych divek je to skutecne spis infekcniho puvodu v souvislosti se sexem. U me treba si musim minimalne pul roku zvykat na noveho sexulaniho partnera, nez se nase mikroflory nejak sesednou. Casto to byva i svetlovlasych zen, tmavovlasky maji nejakou lepsi odolnost sliznic. Vic asi neporadim. Sama jsem byla prekvapena nakolik kyselost a zasaditost moci muze rozjet zanet a rust bakterii. Samozrejme, kdyz se ta sliznice mocove trubice zaniti, tak se zuzi, jako kdyz mas anginu v krku a mas pocit ze nemuzes polknout.

Myslim, ze chteli delat urodynamicke vysetreni, ktere jsem ale odmitla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.