| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já si třeba myslím, že plánovaně otěhotnět v této době je krávovina na n-tou...

Ale to je dáno tím, že já měla těhotenství i poporodní dobu blbou a strávila jsem 3 měsíce po nemocnicích, a to bylo dost blbé i v době předkoronavirové...

Dobrovolně bych to prostě neriskovala... Nechat se teď strčit do špitálu je strašný riziko (tam chytíš leccos), dneska i osamocenost atd. (zákazy návštěv...) a každé těhotenství "smrdí špitálem".

Čili za mě jsou ženy, které teď úmyslně otěhotní blázni a nerozumní naivové.

I kdyby ne ve špitálu - tak názor - nebudu chodit do práce, protože bych tam mohla něco chytit - je idiotský... to budeš izolovat i muže? Největší riziko přece je, že to dotáhne domů pak on a nakazí i tebe... I dítě?

Čili - když už husa hloupá plánovaně dneska otěhotním, tak asi musím riskovat, že to prostě čapnu. Těžko na x-měsíců izoluješ sebe, muže i první dítě, aby ses těhotná nenakazila. Čili - chci otěhotnět - počítám s rizikem - v nejhorším si to vyžeru, ale vím, do čeho jdu. Nebo to riskovat nechci a pak prostě nebudu plánovaně těhotnět.

Jako - v době, kdy je u nás vrchol pandemie??? Pak budeš fňukat, až budeš ve špitále a muž ti tam nebude moct ani přivést dítě na návštěvu a měsíce ho uvidíš jen přes mobil. Tvoje volba, tvoje riziko, tak nefňukej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.